KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878674
nr 1387 8674
Rune Person
(1914-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 65x55 cm
Rune Person, svensk målare född 1914 i Sundbyberg, död 1990 i Delsbo.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:39:41
200 kr
400 kr
500 kr
Rune Person
Läs mer om Rune Person